PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214369}

Duchy Goi

Goya's Ghosts
7,3 32 442
oceny
7,3 10 1 32442
5,8 12
ocen krytyków
Duchy Goi
powrót do forum filmu Duchy Goi

Długo trzeba było czekać na nowy film Formana , ale oto mamy kolejną biografię i jak mniemam kolejny genialny film... Czekam z niecierpliwością.

lihol

Dokładnie. Wreszcie będzie można (na jakiś czas) przestać katować "Amadeusza" ;-) No a poza tym to GOYA, ach i och.

lihol

również się nie mogę doczekać, z pewnością będe wyczekiwał tego filmu, bo jak dla mnie Forman to prawdziwy artysta a jego filmy są tego znakomitym przykładem, mam nadzieje, że wciaż jest w formie ;-)

marrliss

Ostatnio Forman nas tymi biografiami zarzuca: Flynt, Mozart, Kaufman a teraz Goya, w dodatku jeszcze jakiś projekt o pokerzyście z Cage'm.
Cóż, Forman zawsze kręci filmy przynajmniej dobre, więc chyba warto czekać.

Albertino

Jak dla mnie nie ma nic złego w biografiach. W końcu życie pisze najciekawsze scenariusze, które są dodatkowo prawdziwe, a nie literacko fikcyjne. Ja bym osobiście chętnie jeszcze obejrzał biografię Rembrandta w reżyserii np. Bergmana ;) Choc to oczywiście tylko takie płonne marzenie, bo jak wiemy, szwedzki geniusz już nie tworzy :(

the_boutique

No i trzeba przyznać że zwiastun rzeczywiście zwiastuje coś wspaniałego. Aktorzy idealnie dobrani.

lihol

Ja także. Zwłaszcza, że Goya był niezwykle ciekawy...

a_l_i_c_j_a

Pamiętając genialnego "Amadeusza" i "Lot nad kukułczym gniazdem", nie nalezy sie niepokoic o wartosc artystyczna filmu. Ja już ostrzę zeby w kazdym razie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones