PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214369}

Duchy Goi

Goya's Ghosts
7,3 32 440
ocen
7,3 10 1 32440
5,8 12
ocen krytyków
Duchy Goi
powrót do forum filmu Duchy Goi

Byłam wczoraj na tym filmie w ramach akcji "Filmowa stalica lata 2009" w parku Rydza Śmiałego. Poczułam klimat tego filmu. Oglądałam wiele filmów –dramatów, ale ten jest naprawdę przerażający. W niektórych momentach miałam dreszcze na całym ciele. Czułam nawet zapach ciał wiezionych w piwnicach, brudnych, kościstych, biednych ludzi, których „przesłuchiwano”… a to wszystko za sprawą napoju RedBull.
Wytłumaczenie: dziewczyny na początku rozdawały napoje energetyzujące RedBull. W Polowie filmu już większość je wypiła (lub nie), wtedy można było poczuć okropny odór… puszki walały się wszędzie. Już wiem dlaczego go nie piję- bo strasznie śmierdzi! W pewnym momencie, aż było mi nie dobrze.

Na końcu, słyszałam glosy: „dobrze, ze był RedBull nie zasnąłem hahahaha” , lub „jaki nudny film, wreszcie koniec”. Jak można nudzić się na TAKIM filmie??? To po co przychodzić i przeszkadzać innym? Oczywiście są gusta i guściki…

Jak dla mnie film jest warty obejrzenia.

ocenił(a) film na 8
Moniiana

również byłam, i widze, że interesowały Cie tylko red bulle.

ocenił(a) film na 8
Podziemna

*Rydza-Śmigłego
a nie Rydza Śmiałego ;].

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones