PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214369}

Duchy Goi

Goya's Ghosts
7,3 32 442
oceny
7,3 10 1 32442
5,8 12
ocen krytyków
Duchy Goi
powrót do forum filmu Duchy Goi

Po raz kolejny wasz program mija się z tym co piszą w telegazecie. I po raz kolejny oczywiście jest rozczarowanie. W programie niby film ma być dzisiaj o 21:20 a tak naprawdę jest jakiś denny Bibliotekarz 3. Zmieńcie swoje źródło informacji bo już kilka razy albo czekałem na coś czego w końcu nie było albo ominąłem coś fajnego bo według waszego programu zamiast tego miała lecieć jakaś szmira.

doman18

U mnie w gazecie też jest że ma być dzisiaj o 21:20, a tu dzisiaj patrzę w TV reklama jakiegoś innego filmu :(

ocenił(a) film na 8
doman18

dokładnie, jakie to irytujące

ocenił(a) film na 8
doman18

Też się wkurzyłem. Cholera :(

MartiniKS

To TVP nawaliła, nie Filmweb. Bo w programach wydrukowane były Duchy Goi dziś o 21:20, a jest... coś innego.

dokurobei

Na szczęście za dwa tygodnie (10 czerwca) zaplanowana jest kolejna emisja tego filmu - tym razem w TVP Kultura. Może tym razem nie zdejmą jej z ramówki w ostatniej chwili...

ocenił(a) film na 8
doman18

podejrzewałbym, że kuria dowiedziawszy się, że antykościelny film będzie emitowany w TVP, stanowczo zaprotestowała i włodarze ugięli się pod naciskiem wielebnych

ocenił(a) film na 8
k4czor91

To samo pomyślałam jak zobaczyłam co leci w tym momencie na TVP1...:/ ehhh dobrze, że go mam na dysku nikt mi nie zabroni oglądać! :)
Pozdrawiam miłośników filmu.

ocenił(a) film na 9
doman18

a ja sobie nagrałem jak 24.03 leciało na tvp kultura i wcz widziałem :)

doman18

tvp pod względem puszczanych filmów i pokazywania różnego typu wydarzeń sportowych(no może po za lekkoatletyką) jest najbardziej żałosną stacją telewizyjną

ocenił(a) film na 8
doman18

Dzisiaj Tvp Kultura 21.40

mariben85

Jest na 100%, bo właśnie oglądam :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones