PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214369}

Duchy Goi

Goya's Ghosts
7,3 32 442
oceny
7,3 10 1 32442
5,8 12
ocen krytyków
Duchy Goi
powrót do forum filmu Duchy Goi

Nie porównujcie :"Duchów Goi" do innych filmów Milosa Formana.Traktujcie jego new film odrębnie.Wkurzają mnie wypowiedzi "Zawiodłem/am sie to nie to samo co Amadeusz..."itp. Forman stworzył nowy film który wymaga komentarzy a nie porównań!!!!<za krótki>

ocenił(a) film na 10
Mara_10

zgadzam się!!
ciągle tylko porównania i porównania!
forman nakręcił ten film nie po to
żeby go ciągle porównywać do amdeusza!!:/

Mara_10

Kino polega na porównywaniu!!! :/ W przeciwnym razie wszystkie nagrody filmowe nie miałyby racji bytu! Na tym polega kino to było lepsze to było gorsze! Hair było najlepszym filmem Formana a Valmont najgorszym widzisz POROWNANIE

ocenił(a) film na 9
Gyllenhaal

Ble ble bleTO CO NAPISALM PRZECZYTAJ WOLNO ZDANIE PO ZDANIU.Nagrody rzeczywiście przyznawane są za cały dorobek ale pammiętaj tez że są one tez przyznawane za odrębne filmy."Duchów goi" na pewno nie mozna porównywac do wcześnejszych filmów czeskiego reżysera.Nie mozna patrzec na ten film przez pryzmat takiego filmu jak np."Amadeusz' bo możesz nie zrozumieć treści będziesz sie tak skupiał na negatywnych odczuciach i nad tym że 'to nie jest ten Forman sprzed paru laty,że jak na niego to film cieńki' to nie skupisz sie na tym co Milos Forman chciał nam rzeczywiście przekazać.Wtedy nie zrozumiesz głebi filmu.Tak samo jest w przypadku mojego postu.Nie zrozumiałeś dokładnie o co mi chodziło bo spontanicznie chcialeś sie ze mną koniecznienie nie zgodzić.Nie doszukałes sie sensu to pewnie przez twoja porywcza nature :)
Na konieć pamietaj:Nie mozna porównywać tegoż filmu gdyż jest on 'klimatycznie' inny.Nie doszukuj sie w nim duchu Fromana,lecz odkryj go na nowo.
Powodzenia!

ocenił(a) film na 9
Mara_10

mała poprawka "ducha"-w ost. zdaniu za krótkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Mara_10

Jeżeli porownując jeden film do drugiego "możesz nie zrozumieć treści" To moge Ci tylko współczyć. Jeśli nie jesteś w stanie jednocześnie odebrać filmu jako odrębne dzielo i w kontekście do innych filmow reżysera to nie świadczy to o tobie najlepiej. A co do zdania "Nagrody rzeczywiście przyznawane są za cały dorobek ale pammiętaj tez że są one tez przyznawane za odrębne filmy" to nawet nie podejmę się komentowania. W życiu takiej bzdury nie widzialem!!!

ocenił(a) film na 10
Gyllenhaal

E tam bredzisz
każdy film ma się porównywać do innych filmów??????
pierwsze słysze!! co za głupoty...porównywać
można filmy o tej samej tematyce a nie....

ocenił(a) film na 9
Aleera_2

Aleera - cóż moge napisac 100% racjii :) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones